Müügitingimused

1. Müügitingimuste kehtivus
1.1 Müügitingimused kehtivad fitmode.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Fit Mode OÜ (edaspidi FitMode ) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
1.2 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad fitmode.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.
1.3 FitMode jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.fitmode.ee.

2. Hinnainfo
2.1 Minimaalset tellimuse hinnapiiri ei ole. Alates 50-eurosest tellimusest kehtib tellitud kauba tasuta kohale toimetamine.
2.2 Hinnad kehtivad tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni.
2.3 Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja FitMode vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
2.4 FitMode jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.fitmode.ee.

3. Tellimuse vormistamine
3.1 Lisage soovitud tooted ostukorvi.
3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Mine kassasse“
3.3 Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kauba kiire ja tõrgeteta kohale toimetamine ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kliendikonto registreerimisel saadetakse andmetes märgitud meiliaadressile selle kohta info.
3.4 Tarneviis. Tellimus saadetakse Ostjale lähimasse või valitud postiasutusse või pakiautomaati standardsete hindade eest. Tasuta transport alates 50-eurosest tellimusest.
3.5 Märkige, et olete tutvunud ja nõustute Müügitingimustega ning esitage tellimus, vajutades sellenimelisele nupule.
3.6 Teile kuvatakse tasumiseks arve. Arvet saate näha igal ajal, logides sisse enda kliendikontole. Arve saadetakse ka Kliendi andmetes märgitud meiliaadressile.
3.7 Veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E−R) 10.00−21.00 ja nädalavahetustel (L, P) 10.00–19.00.


4. Tellimuse eest tasumine
4.1 Kasutame www.maksekeskus.ee makselahendust, mille abil saate tellimuse eest tasuda kõikide Eestis kasutatavate pangalinkidega.
4.2 Pangaülekandega saab tellimuse eest tasuda Fit Mode OÜ Swedbank arveldusarvele EE702200221066378995.
4.3 Tellimust hakatakse täitma alles pärast makse teostamist ja raha laekumist Fit Mode OÜ arveldusarvele.

 
5. Müügilepingu jõustumine
5.1 Kauba müügilepinguga kohustub FitMode andma Ostjale üle olemasoleva, valmistatava või FitMode poolt tulevikus omandatava Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Ostjale, Ostja aga kohustub FitMode-le tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.
5.2 Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse.
5.3 Müügileping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist FitMode pangakontole.

6. Kohaletoimetamine
6.1 Pärast müügilepingu jõustumist garanteerib FitMode tellimuse tarnetingimustes ettenähtud aja jooksul ning annab selle kohale toimetamiseks üle ettevõtte logistikapartneritele.
6.2 Kohale toimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest FitMode pangakontole.
6.3 Viivitusteta kohale toimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohale toimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.
6.4 FitMode ei vastuta kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida FitMode ei saanud mõjutada ega ette näha.

7. Tagastamisõigus
7.1 Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastada saab juhul, kui kaup on praak, riknenud või ei vasta FitMode kodulehel olevale tootekirjeldusele. Lepingust taganemise korral maksab kauba tagastamisega seotud kulud Ostja.
7.2 Tagastatav kaup peab olema kasutamata, täiskomplektne ja originaalpakendis, pakend ei tohi olla lõhutud või vigastatud. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peab Ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha.
7.3 Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba ostust taganemise avaldus, mille võib esitada vabas vormis ning saata see aadressile info@fitmode.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
7.4 Ostja peab FitMode kauba tagastama viivitamatult pärast avalduse esitamist või hiljemalt sellele järgneva 30 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud logistikafirmale.
7.5 FitMode tagastab taganemisavalduse kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva möödumisel, kauba eest tasutud summa.

8. Vääramatu jõud
8.1 FitMode ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude või kauba kohale toimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohale toimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida FitMode ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete töötlemine
9.1 Ostja annab veebipoes andmeid sisestades ning vastava kinnitusega õiguse koguda ja töödelda Ostja isikuandmeid (nimi, kontakttelefon, paki kättetoimetamise ja/või kodune aadress, e-postiaadress) ning edastada logistikapartnerile isikuandmeid kauba kohale toimetamiseks.
9.2 Ostjal on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohale toimetamiseks.
9.3 Elektrooniliste isikuandmete kasutamine otsepostituseks toimub ainult siis, kui Ostja on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel www.fitmode.ee .
9.4 Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Veebipoel ligipääs.

10. Pretensioonide esitamise kord
10.1 FitMode müüdud toodetele kehtib VÕS §-s 218 lg 2 sätestatud kaheaastane pretensiooni esitamise tähtaeg.
10.2 Ostja peab puuduse ilmnemisel Fitmode-le pretensiooni esitama hiljemalt kahe kuu jooksul puuduse ilmnemisest, lisades digitaalselt või paberkandjal arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti.
10.3 FitMode ei vastuta
  10.3.1 Ostja süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote kasutusjuhendi eiramisest, toote mittenõuetekohase või mitte        eesmärgipärase kasutamise ja hoiustamise tulemusena;
 10.3.2 Toote normaalse kulumise eest.
10.4 Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-posti aadressile info@fitmode.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
10.5 Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

11. Ostja õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole
Kui FitMode on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Ostja esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Ostja võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.