Creatine Micronized 500g

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
12,99 €

Parameetrid


* Maitse

• Kogus: 500g - 100 serveeringut

 

Kreatiin on tänapäeva üks populaarsemaid sportlaste poolt kasutatavaid toidulisandeid lihasmassi, jõu ja vastupidavuse kasvatamiseks. Väidetavalt stimuleerib kreatiini manustamine valgusünteesi skeletilihastes, suurendab lihaste jõudu, soodustab keha rasvavaba massi kasvu ja pärsib väsimuse tekkimist ning süvenemist kehalisel tööl.

Oma olemuselt on kreatiin lämmastikku sisaldav orgaaniline hape. Kreatiini esineb organismis maksas, neerudes ja pankreases. Inimkeha toodab kreatiini l-arginiinist, glütsiinist ja l-metioniinist. Kreatiin on vajalik komponent adenosiintrifosfaadi(ATP) tootmiseks. 

Päevane vajadus on ca 2g, sellest 1g saab segatoiduga ja 1g sünteesitakse organismis. Füüsilise ja vaimse koormuse korral on kreatiini vajadus suurem, umbes 3-6g. Toidulisandina tõstab kreatiinisisaldust lihastes 20-30% ja kreatiinfosfaadi sisaldust ligi 10%. Toidus on kreatiini peamiselt lihas (punane liha) ja kalas. Mida suurem on kreatiini sisaldus eksogeenselt, seda vähem seda sünteesitakse organismis. Taimetoitlased saavad toiduga kreatiini vähem ja neil on ka kogus organismis väiksem.

Mis on kreatiin monohüdraat?
Kreatiin monohüdraat on enamlevinud kreatiinivorm. Enamus kreatiini puudutavatest uuringutest on tehtud justnimelt kreatiin monohüdraadi peal. Kreatiin monohüdraat on soodne ning efektiivne viis lisada kreatiini oma organismile.

Soovitatav kogus: 1 serveering päevas. Ühe serveerigu valmistamiseks segada 1 kulp (5 g) pulbrit 50 ml vee või soovitud joogiga. 

Sarnased tooted

Kogus: 150g - 30 serrveeringut

,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
16,20 € (10%)
18,00 €
,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
14,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
18,92 € (14%)
22,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
12,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
20,00 €