Creatine Creapure® Professional 150g

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind: 18,00 €
16,20 €
* Maitse

Kogus: 150g - 30 serrveeringut

Prozis Sport Creatine Creapure® on ideaalne valik neile, kes soovivad oma füüsilist potentsiaali maksimeerida. See toode on valmistatud koostöös Creapure® kaubamärgiga. Creapure® on ülemaailmselt tuntud kui kõige puhtam ja parima kvaliteediga mikroniseeritud kreatiin monohüdraat, mis toodetud parimast toormaterjalist AlzChemi poolt Saksamaal.

Kreatiin on tänapäeva üks populaarsemaid sportlaste poolt kasutatavaid toidulisandeid lihasmassi, jõu ja vastupidavuse kasvatamiseks. Väidetavalt stimuleerib kreatiini manustamine valgusünteesi skeletilihastes, suurendab lihaste jõudu, soodustab keha rasvavaba massi kasvu ja pärsib väsimuse tekkimist ning süvenemist kehalisel tööl.

Oma olemuselt on kreatiin lämmastikku sisaldav orgaaniline hape. Kreatiini esineb organismis maksas, neerudes ja pankreases. Inimkeha toodab kreatiini l-arginiinist, glütsiinist ja l-metioniinist. Kreatiin on vajalik komponent adenosiintrifosfaadi(ATP) tootmiseks. 

Päevane vajadus on ca 2g, sellest 1g saab segatoiduga ja 1g sünteesitakse organismis. Füüsilise ja vaimse koormuse korral on kreatiini vajadus suurem, umbes 3-6g. Toidulisandina tõstab kreatiinisisaldust lihastes 20-30% ja kreatiinfosfaadi sisaldust ligi 10%. Toidus on kreatiini peamiselt lihas (punane liha) ja kalas. Mida suurem on kreatiini sisaldus eksogeenselt, seda vähem seda sünteesitakse organismis. Taimetoitlased saavad toiduga kreatiini vähem ja neil on ka kogus organismis väiksem.

Soovituslik päevane kogus: 1 serveering päevas. Ühe serveeringu valmistamiseks segada 1 kulp (5,0 g) pulbrit 200-250 ml vee või soovitud joogiga.

Sarnased tooted
,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
14,00 €

Kre-Alkalyn  EFX on 100% stabiilne kreatiin.
pH on üle 12 (U.S. patent 6.399.661) - katab ka kõik pH tasemed 7-14 vahel, tänu millele pääseb see lihasrakuni täies mahus.
Kõik All American EFX tooted on WADA (World Anti-Doping Agency) poolt heakskiidetud ning neid kontrollitakse BUCHI infrapunatehnoloogiaga, garanteerimaks toodete puhtuse ja potentsi.

,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
18,00 € (10%)
20,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
13,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
18,92 € (14%)
22,00 €
,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
15,00 €