Coral Calcium 1000 mg (Korallkaltsium) - 60 kapslit

Kaubamärk:
Laoseis: Tellimisel
Hind:
11,99 €

Kogus: 60 kapslit - 60 serveeringut

Kaltsium on meie luustiku lahutamatu osa. Kaltsium soodustab luude tugevnemist, langetab vererõhku, vähendab premenstruaalse sündroomi (PMS) sümptomeid. Ligikaudu 99% kehas olevast kaltsiumist säilitatakse luudes ja hammastes, kus sel on nii strukturaalne kui füsioloogiline roll.  Ülejäänud 1% asub veres ja teistes kudedes. Ilmselgeim kaltsiumi roll on tugevate luude ehitamine ja säilitamine, kuid kaltsium on tähtsal kohal ka vere hüübimises, lihaskontraktsioonis, närviülekandes ja normaalse vererõhu säilitamises. Peaaegu keegi ei saa oma toitumisega piisavalt kaltsiumit, seega on kaltsium üks neist toitainetest, mille lisandina tarvitamine on väga soovitatav.

Korallkaltsiumi tähtsaks eeliseks on tema kerge bioloogiline omastatavus: veega kokku puutudes muutub korallkaltsium ioonideks ja seetõttu omastavad rakud selle kergesti.

Milleks on vaja kaltsiumit?

• Luude ja hammaste kasvamisel ja tervena hoidmisel
• Verehüübe tagamisel , närviimpulsside edastamisel, südamerütmi reguleerimisel, lihaste ja neerude normaalse töö tagamisel, rakkude ainevahetuse reguleerimisel, vererõhu alandamisel.

Võtke 1 kapsel päevas.

Sarnased tooted

Kogus: 120 geelkapslit

,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
9,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
36,00 € (10%)
40,00 €
,   Laoseis: Tellimisel ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
13,00 €
,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
10,00 €
,   Laoseis: Laos ,   Maitse: ,   Suurus: ,   Värv:
12,00 €